İletişim

Site Yönetimi İletişim Bilgilerimiz:

Sitemizde yer alan yazıların tamamı kendimize aittir ve hiç bir siteden kopyala yapıştır yöntemiyle alınmamıştır. Sitemizde yer alan yazıların iznimiz alınmadan başka sitelerde kullanılması yasaktır. Özgün olarak hazırlanan yazılarımızı iznimiz olmadan kullananlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır. Sitemizde yer alan görsel yada yazılı içerikle ilgili telif hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişime geçmeniz durumunda ilgili içerik derhal siteden kaldırılacaktır.

Sitemizin hiç bir siyasi parti, dernek, kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sitemiz tek  bayrak (al yıldızlı şanlı türk bayrağımız), tek vatan, tek millet ülküsüne inanmaktadır. Yönetimimiz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne ve Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’e gönülden bağlıdır.

Sitemizin amacı askerlerimize ve askeri personelimize yönelik bir sosyal platform oluşturmaktır. Sitemizde askerlerimiz ve askeri personellerimizle ilgili haberler paylaşılmaktadır. Sitemizde yer alan paylaşımlarla ilgili fikir, duygu ve düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak bize iletebilirsiniz. Sitemizin amacı askerlikle ilgili bilgilendirme çalışması yapmaktır…

Herhangi bir konuda bilgi almak istiyorsanız iletişim adresimizden yada yorum bölümünden bize sorularınızı sorabilirsiniz. Sorularınız en kısa sürede site yönetimimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Önemli Not: Sitemize yapılan her yorum en kısa sürede cevaplandırılmaktadır. Lütfen soru sormak için mail atmak yerine önce siteye uygun bir başlığın altına sorunuzu yöneltiniz. Eğer sorunuz özel bir durumu içeriyor ve gerçekten kimsenin bilmesini istemediğiniz bir durum ise o zaman mail adresimize mail atınız.

Sitemize yazılan yorumlardan yorumu yazan kişi sorumludur. Yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. Yorumlar süzgeçten geçmediği için yorumlarda yer alan hususlardan site yönetimimiz sorumlu tutulamaz.

Elektronik Posta Adresimiz: : askerlik@askerlik.org

Başa dön tuşu