Şafak Sayar Uygulamamız Yayınlandı – Yeni Askerlik Sistemine Uygun

Değerli Ziyaretçilerimiz;

Bildiğiniz üzere askerlikte en önemli konulardan biri şafak konusudur. Şafak muhabbeti “şafak karanlık” cümleleri ile başlar, “ne albay ne yarbay! Alayına bay bay!” sözleri ile biter. Askerde zaman o kadar değerlidir ki insanlar o sıkıntılı süreçten bir an önce kurtulmak isterler ve günlerin hatta saatlerin hesabını yaparlar. Biz de askerlik.org site yönetimi olarak sizlere Yeni Askerlik Sistemine uygun sorunsuz, sıkıntısız şekilde çalışan, tüm askerlik tiplerine uygun olarak tasarlanan bir uygulama yaptık.

Google Play üzerinden Şafak Sayar uygulamamızı indirmek için lütfen tıklayınız : Uygulama Linki 

Şafak Sayar Uygulamamız Tüm Askerlik Tiplerine Uygundur.

Bu uygulama 2019 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından çıkarılan yeni Askerlik Kanununa uygun olarak hazırlanmıştır. Yeni Askerlik Sistemine (Tek Tip Askerlik Sistemi) uygun olarak hazırlanan bu uygulama ile;

1- Bedelli Askerlik yapacaklar,
2- Lisans mezunu olup 6 ay Er olarak askerlik yapacaklar,
3- Lisans mezunu olup 12 ay Er olarak askerlik yapacaklar,
4- Lisans mezunu olup askerliğini 12 Ay Yedek Subay olarak yapacaklar,
5- Lisans mezunu olup askerliğini 12 ay Astsubay olarak yapacaklar,
6- Ön Lisans mezunu olup askerliğini 6 ay er olarak yapacaklar,
7- Ön lisans mezunu olup askerliğini 12 ay Astsubay olarak yapacaklar,
8- Lisans ya da ön lisans mezunu olmayıp askerliğini 6 ay er olarak yapacaklar bu uygulamayı kullanarak şafak sayma işlemi yapabilirler.

Uygulamamızın Özellikleri:

1) Bu uygulama ile şafak saydırma işlemi yapabileceksiniz. Artık şafak sayma işini sizin yerinize bu uygulama yapacak. Uygulama yeni askerlik sistemine uygun olarak ve % 100 doğru olarak çalışmaktadır.

2) Uygulamamızda ekran paylaşma ve söz paylaşma seçenekleri vardır. Uygulama sizin için şafak sayarken siz de dilerseniz şafak bilgilerinizi whatsapp, facebook, twitter, instagram gibi platformlarda bir tıklama ile paylaşabilirsiniz.

3) Uygulamamızda Forum bölümü yer almaktadır. Forumda işinin uzmanı yazarlarımız tarafından yazılar yazılmakta ve sorular sorulara en kısa sürede cevap verilmektedir. Kafanıza takılan soruları uygulamamız aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

4) Uygulamamızda kendiniz için not ekleme bölümü yer almaktadır. Askerlikte ya da askerde olan bir yakınınızı beklerken uygulamaya notlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede anılar biriktirebilirsiniz.

5) Uygulamamız ile kaç gündür askerde olduğunuzu, kaç gün daha askerlik yapacağınızı bir bakışta ana ekranda görebileceksiniz. Ayrıca Memleketinizin neresi olduğu ve hangi ilde askerlik yaptığınıza dair bilgiler de uygulamamızda bir bakışta görebileceğiniz bilgilerdir.

6) Uygulamamız aldığınız cezaları, yol izinlerinizi, askerlik sürenizi bir algoritma ile çeker ve sizin için şafak bilgileri oluşturur.

Uygulamamız geliştirilmeye devam etmektedir. Uygulamamızı indirerek şafaklarınızı otomatik olarak hesaplayabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra 5 yıldız verirseniz seviniriz.

Uygulamaya Ait Fotoğraflar:

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Taha

Konuyla alakası yok ama size bir soru sorabilir miyim lütfen ben askerde kalmak istiyorum subay olarak ama kulağımda 3 tane kupe deliği var bu bana bir engel teşkil eder ki kusur olarak sayılıyor mu yardımcı olursanız çok minnettar olurum

Mehmet

Silah altındaki kısa dönem erbaş ve erlerin izin gün sayısı yeni kanunla beraber düşüyor mu yoksa aynı mı kalıyor bir bilgisi olan var mı

Başa dön tuşu