Askerlik Tecrübeleri – Askerlik Anıları

Değerli Ziyaretçilerimiz;

Askerdeyken başınıza gelen ve anılarınızda ömür boyu yaşayacak tecrübeleri bu başlık altına yorum olarak yazabilirsiniz. Sizlerden sonra askere gidecek kişiler bu sayede sizlerin tecrübelerinden faydalanabilir ve askerde belki de sizin çektiğiniz sorunları sıkıntıları çekmeyebilir. En azından asker adayları askerde kendilerini nasıl bir ortamın beklediğini bilerek askere giderler. Tavsiyelerinizi, görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz…

Başlık altına başınıza gelen komik, sinir bozucu, tuhaf, hüzünlü yada heyecanlı yada başka her türlü konuyu yazabilirsiniz. Komutanla girilen komik diyalogları, asker arkadaşlarınıza yaptığınız şakaları bu başlık altına yazabilir bu yazılarınızın binlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Başlık altına yazarken mümkün olduğunca küfür ve hakaret içeren kelimeler kullanmamanızı sizlerden site yönetimi olarak rica ediyoruz. Anılarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan Karahan

Tüm bölük ip gibi dizilmiş bölük komutanı bekliyorduk. Bölük komutanı olan yüzbaşı geldi. Yoklama alındı ve yoklama sonunda komutan bölüğe dönüp sordu.

komutan: aranızda daha önce hiç mercedes yada bmw araç kullanan var mı?

asker(sivilde zengin olanından) :Ben çok kullandım komutanım. Bizim bmw var.

komutan ileride duran ve yemek kazanlarını taşımakta kullanılan öküz gibi ağır el arabasını göstererek

“aferin koçum geç bakalım şu el arabasının başına” dedi.

Askerde yaşanılan anılar gerçekten insanın hafızasında yer ediyor.

Başa dön tuşu